استخر پیش ساخته سوییم پلاس Swim Plus

البته هر ارزانی یا گرانی بی حکمت نبوده و در واقع استخر های پیش ساخته به دلیل سطح کیفیتی بسیار بالایی که دارند

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

البته هر ارزانی یا گرانی بی حکمت نبوده و در واقع استخر های پیش ساخته به دلیل سطح کیفیتی بسیار بالایی که دارند از قیمت معقول نیز برخوردار هستند . شما میتوانید سایز و ابعاد دلخواه خود را از میان استخر های پیش ساخته فایبرگلاسی که در این صفحه قرار داده ایم انتخاب کنید و با مقایسه قیمت های خرید استخر آماده، بهترین گزینه متناسب با نیازتان را خریداری کنید. اینتکس نیز با توجه به این موضوع انواع پمپ تصفیه آب اینتکس را مخصوص استخر های خود و متناسب با ظرفیت آن ها تولید کرد که آن را در قالب یک پکیج خریداری خواهید کرد . اما از آنجایی که عموما در استخر های پیش ساخته از رزین استفاده می شود، این استخر ها در برابر نمک از خود مقاومت نشان داده و به هیچ عنوان دچار آسیب دیدگی نمی شوند. این محصولات در ابعاد بسیار متنوعی تولید شده است که خریداران می توانند بسته به فضایی که در اختیار دارند ، مدل مد نظر خود را انتخاب و خریداری کنند . می باشد با چه برند و کیفیتی انتخاب می کنید نیز از دیگر عواملی است که بر روی نحوه محاسبه قیمت استخر فایبرگلاس، تاثیر گذار است. این استخر ها اگر چه دوام و استحکام بسیار بالایی دارند، اما مدت زمان ساخت استخر از نوع بتنی بسیار زیاد است.

2. از دیگر مزایای این نوع از استخر های پیش ساخته هزینه های اندک نگهداریری آنهاست، به طور کلی هزینه های نگهداری استخر ها بالا می باشد اما استخر فایبر گلاس در مقایسه با استخر های سنتی با توجه به متریال استفاده شده رسوب نمی گیرد و بنابراین هزینه نگه داری آن کمتر است. کمتر از یک روز کار حفاری به اتمام خواهد رسید و بسترسازی، کامپکت و رگلاژ کف انجام خواهد شد سپس کاسه استخر فایبرگلاس توسط جرثقیل به محل گودیرداری منتقل و تثبیت میگردد. در حالت کلی به دلیل آن که این استخر ها از ساخته شده و آماده هستند، برای استفاده تنها نیاز به نصب در محل معین دارند. اما این استخر ها علاوه بر مزایای ذکر شده، از مزایای متعدد دیگری نیز برخوردار هستند که در ادامه به بیان هر یک خواهیم پرداخت. با خرید استخر پیش ساخته به صورت حضوری می توانید از تخفیفات ویژه تری نیز برخوردار شوید . استخر فایبر گلاس در شکل ها و با کیفیت متریال متنوع و طراحی های خاص می تواند تولید شود و با وجود دارا بودن خواص مکانیکی منحصر بفرد از صرفه اقتصادی قابل توجهی نیز برخوردار است. ​This ​da ta has be en do ne by G SA Content  Generat or  Demover​sion!

فروشگاه تهران اینتکس متنوع ترین و پر فروش ترین محصولات برند اینتکس را در فروشگاه موجود کرده است تا هموطنان عزیز بتوانند به سهولت این محصولات را با قیمت مناسب و از هر جای ایران به صورت اینترنتی خریداری کنند . بنابراین خریداری از فروشگاه اینتکس می تواند مزایایی نیز به دنبال داشته باشد . فایبرگلاس یکی از متریال های اصلی و سازنده استخر پیش ساخته به حساب می آید که مقاومت و سختی آن به گونهای بوده که برای ساخت بدنه کشتی و غیره استفاده می گردد؛ بنابراین برای استفاده و نصب استخر پیش ساخته دیگر نیازی به آب بندی و عملیات مشابه آن نیست. با این حال، به گفته متیو کانپا شواهد باستانشناسی نشان میدهد که این مسجد در سده هفتم و در زمان حکومت اعراب ساخته شدهاست، و بنابراین یک معبد تغییر یافته ساسانی نبودهاست. در این قسمت به معرفی انواع استخرهای فایبرگلاس که گروه تجهیزستان به مشتریان عزیز ارائه میدهد اشاره خواهیم کرد. از هر طرف ۱۵ سانتیمتر بابت لبه استخر کم میشود که این به ما ابعاد مفید کل استخر را میدهد. مشاورین ما همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند.

بدنه این استخرها، تشکیل شده از 10 لایه رزین یک لایه ژلکوت مخصوص استخر (ژلکوت خاصیت آنتی باکتریال، ضد جلبک و آنتی UV دارد که مقاومت بدنه را در مقابل فرسایش نور خورشید بالا می برد). امکان سفارش طرح مورد نظر کارفرما با در نظر گرفتن زمان ساخت قالب وجود دارد و حتی ساخت طرح های تلفیقی استخر و جکوزی نیز میسر می باشد. نوع سنگ ریزه یا شن مورد استفاده برای پر کردن پشت استخر فایبرگلاس بسیار مهم است. این معبد همان معبدی است که مسعودی در سده دهم از خرابههای آن واقع در یک فرسنگی استخر یاد کردهاست. در ادامه به بیان مزایای استخر پیش ساخته خواهیم پرداخت. از جمله مزایای عالی که این نوع استخرها دارند میتوانیم به اصول آب بندی در ساخت آنها اشاره کنیم و همچنین تمامی این استخرها و جکوزیها با پکیج تصفیه، گرمایش و گندزدایی به همراه تابلو برق ارائه شوند. از دیگر مهمترین مزایای استخر پیش ساخته می توان به سازگاری آن ها با نمک اشاره کرد. را در جهان تولید کرده که در مقایسه با سایر برند ها ، قیمتی نسبتا بالاتری دارد . This ​post w as generated by GSA C᠎on tent G enerator D emover᠎si​on!

آخرین مطالب