بهترین منابع یادگیری زبان آلمانی در سطح ابتدایی کدام است؟

روش های تدریس کتاب آلمان تمامی دوره های ارائه شده در مدرسه  چه به صورت آنلاین و چه حضوری با بالاترین ک

توسط مدیر سایت در 22 تیر 1402

روش های تدریس کتاب آلمان

تمامی دوره های ارائه شده در مدرسه  چه به صورت آنلاین و چه حضوری با بالاترین کیفیت آموزشی ارائه می شود و توسط اساتید مجرب تدریس می شود. این دوره ها بر اساس بهترین منابع آموزشی تدوین شده اند. همانطور که گفتیم 4 مهارت زبانی در مدارس کشور به بهترین شکل آموزش داده و تقویت می شود. تمامی معلمان شاغل در این آموزشگاه از تمامی روش های نوین تدریس آگاهی دارند و با استفاده از مواد آموزشی و وسایل کمک آموزشی به تدریس دروس و موضوعات می پردازند. آموزش به گونه ای انجام می شود که شما در موقعیت واقعی قرار می گیرید و دانش خوبی از زبان آلمانی کسب خواهید کرد.

بهترین کتاب برای یادگیری زبان آلمانی

در دوره های زبان آلمانی در مدرسه ملل از کتاب Starten Wir که کتاب اصلی محسوب می شود در کلاس های آنلاین و حضوری استفاده می شود. این کتاب تا سطح B1-2 و کتاب Sicher برای آموزش گروه های B2-1 و B2-2 در مدرسه قومی استفاده می شود. کیوسک کتاب در واقع کتاب Starten Wir and Sicher یکی از بهترین کتاب ها و جدیدترین کتاب هایی است که به عنوان مطالب آموزشی در مدرسه ملل استفاده می شود. به طور کلی، این دو کتاب شامل دانش زبان آلمانی است و برای درک هر موضوع، توضیح جالبی در مورد موضوع دارد.

چگونه زبان آلمانی را سریع یاد بگیریم؟

برای یادگیری سریعتر آلمانی می توانید از راه حل های زیر استفاده کنید:

زمان اختصاصی مطالعه: سعی کنید زمانی را در روز برای مطالعه آلمانی و تمرین منظم اختصاص دهید. حداقل 15 تا 30 دقیقه در روز را به مطالعه اختصاص دهید.

محیط زبان: آلمانی را در یک محیط زبانی بهینه بیاموزید. شما می توانید با گوش دادن به موسیقی، فیلم و پادکست آلمانی درگیر زبان شوید. همچنین اطرافیان خود را تشویق کنید تا در صورت امکان با شما آلمانی صحبت کنند.

مهارت های مختلف را تمرین کنید: مهارت های گوش دادن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن را به طور متعادل در برنامه خود تمرین کنید. از منابع مختلف مانند کتاب، مجلات، وب سایت ها و ویدئوها برای تمرین استفاده کنید.

یادگیری واژگان: تمرکز بر یادگیری واژگان به عنوان یک کلمه دشوار یکی از مهمترین موارد در یادگیری زبان است. برای حفظ و تقویت واژگان بهتر و سریع‌تر از فلش کارت‌ها، برنامه‌های یادگیری تلفن همراه و تمرین‌های تعاملی استفاده کنید.

چت با آلمانی زبانان: یک همکار یا معلم آلمانی پیدا کنید و در مورد موضوعات مختلف با آنها صحبت کنید. این به شما کمک می کند تا مهارت های گفتاری خود را بهبود ببخشید.

تست ها و تمرین ها: از تست ها و تمرین های آنلاین برای تست دانش و مهارت های خود در زبان آلمانی استفاده کنید. این شما را در کوتاه ترین زمان ممکن می کند.

در کلاس‌های زبان شرکت کنید: در صورت امکان، به کلاس زبان آلمانی نزدیک خود بپیوندید. کلاس های گروهی از طریق فرصت هایی برای یادگیری برقراری ارتباط و تعامل با دیگران، یادگیری سریع را تسهیل می کند.

سطوح مختلف آموزش آلمانی

زبان آلمانی به چندین سطح مهارت تقسیم می شود که برای ارزیابی دانش و مهارت های زبان آموزان استفاده می شود:

سطح مبتدی (A1 و A2): در این سطح زبان آموزان قادر به درک و استفاده از ارتباطات ساده روزمره هستند. آنها می توانند در موقعیت های عادی صحبت کنند، سؤالات ساده بپرسند و پاسخ های بد بدهند

سرعت یادگیری زبان آلمانی

سرعت یادگیری زبان خارجی به عوامل زیادی بستگی دارد، بنابراین به سوالات زیر پاسخ دهید تا تخمین بزنید که چقدر طول می کشد تا زبان آلمانی را یاد بگیرید. به چه زبان های دیگری صحبت می کنید؟ کتاب آلمانی PONS Bildwörterbuch Persisch Deutsch آلمانی زبانی است که نقاط مشترکی با زبان های هم خانواده دارد. یکی از آنها انگلیسی است (در کنار هلندی و اسکاندیناوی)، بنابراین هر چه سطح انگلیسی شما بهتر باشد، سریعتر باید آلمانی را یاد بگیرید. در واقع، شباهت هایی بین این دو زبان وجود دارد:

برخی از کلمات آلمانی در انگلیسی استفاده می شود و بالعکس

آلمانی و انگلیسی اغلب از قوانین گرامری یکسانی پیروی می کنند

نحوه یادگیری زبان آلمانی در خانه

مشغله کاری و مسئولیت های خانوادگی او را از شرکت منظم در کلاس های زبان آلمانی باز می دارد. این بدان معنا نیست که نمی توانید آلمانی یاد بگیرید. با کلاس های آنلاین، می توانید صبح زود، قبل از بیدار شدن از خواب یا در زمان استراحت از آن استفاده کنید. دروس آلمانی بر موضوعاتی تمرکز می‌کند که برای شما و زندگی روزمره‌تان مهم است، بنابراین می‌توانید فوراً از آنچه یاد می‌گیرید استفاده کنید. معلمان خبره گرامر پیچیده را ساده می کنند و همچنین تفاوت های زبان منطقه ای را به شما آموزش می دهند. به علاوه، عبارات و کلماتی را که آلمانی ها همیشه استفاده می کنند، یاد خواهید گرفت.

آخرین مطالب