حلقه شنا بادی طرح دار کودک مدل 59266

شما می توانید خرید های خود را به صورت اینترنتی ، تلفنی و حضوری از فروشگاه تهران اینتکس انجام دهید . شما برای

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

شما می توانید خرید های خود را به صورت اینترنتی ، تلفنی و حضوری از فروشگاه تهران اینتکس انجام دهید . شما برای تعمیرات حلقه شنا بادی کودک طرح حیوانات دو راه پیش رو دارید که یکی از آن ها تحویل محصول آسیب دیده به فروشگاه تهران اینتکس به جهت تعمیر می باشد و دیگری نیز امکان تعمیرات حلقه شنا بادی کودک طرح حیوانات توسط خود شما است که می توانید با تهیه کردن برچسب تعمیرات خودتان در منزل نیز این کار را انجام دهید . این محصول بادی طول عمر کاملا بالایی داشته و برای حفظ آن تنها کافیست تا از فرو کردن اجسام نوک تیز به بدنه آن جلوگیری کنید و همچنین وزنی بالاتر از استانداردی که گفته شده به محصول وارد نکنید تا بتوانید سالیان سال از داشتن این حلقه شنا بادی نهایت لذت را ببرید. البته آستانه تحمل وزن حلقه شنا بادی کودک طرح حیوانات 40 کیلوگرم می باشد که بایستی آن را در نظر داشته باشید . شما می توانید از دیگر شهر ها به راحتی خرید های خود را انجام داده و محصول خریداری شده خود را درب منزل تحویل بگیرید . حلقه شنا بادی دخترانه اینتکس از تولیدات جدیدی است که قطعا با در نظر گرفتن ظاهری که دارد می تواند برای کودکان دختر یک پیشنهاد هیجان انگیز و ایده آل برای خرید به شمار رود.  This  post has  be​en wri tt᠎en ​with G SA C on​tent Generat or  DEMO​!

گفتنی است ساختار این حلقه شنا بادی کاملا مطابق با استانداردهای جهانی ساخته شده و در شکل ظاهری آن از طرح های رنگارنگ و زیبایی استفاده شده است که همین موضوع سبب شده تا این کالا جلوه ای ویژه داشته باشد و بتواند تا جای خود را در میان خریداران باز کند. حلقه شنا بادی کودک طرح حیوانات در سه طرح مختلف تولید شده است که کودکان می توانند با سلیقه خود آن ها را انتخاب کنند . حلقه شنا بادی کودک طرح حیوانات همانطور که از نام و البته طراحی مشخص است ، برای سنین کودکان طراحی شده است که شرکت اینتکس استفاده از آن را برای کودکان سنین زیر 8 سال مناسب دانسته است . حلقه شنا بادی طوری طراحی شده است که دست ها و پاها آزاد هستند و فرزندتان می تواند بدون ترس، شنا کردن را آموزش ببیند و کم کم مهارت خود را بالاتر ببرد.

اسکلت دلفینهای کنونی دارای دو استخوان لگنی کوچک و میلهوار است که گمان میرود بقایای اندام زائدهمانده باشند. این «دیدن از راه شنیدن» نشان میدهد که چگونه دلفینهای با توانایی دید بسیار پایین میتوانند در مغز خود جهان را شناسایی کنند. همانطور که قابل مشاهده است وجه تمایز این محصول با سایر حلقه های بادی معمولی طراحی عروسکی این محصول است که آن را بسیار زیبا و جذاب کرده است . از ویژگی های بسیار خوب پی وی سی می توان به ضد آب بودن آن اشاره کرد . بر همین اساس تمامی قسمت های جنس بدنه و رویه این حلقه شنا از نوع وینیل یا همان پی وی سی می باشد. لازم به ذکر است جنس بدنه تشکیل دهنده این حلقه شنا بادی از پی وی سی یا همان وینیل طرح چرم درجه یک بوده که از کیفیت و دوام فوق العاده ای برخوردار می باشد. لازم به ذکر است این کالا برای راه اندازی و استفاده، نیاز داشته ابتدا از بسته بندی خارج شده سپس در یک محیط صاف باز شود و سپس با استفاده از یک پمپ باد مخصوص لوازم بادی و دریچه تعبیه شده بر روی بدنه اقدام به باد کردن آن نمایید. طراحی عروسکی این محصول سبب آن شده تا کودکان علاقه بسیار زیادی به استفاده از این حلقه شنا داشته باشند.

قطعا شما می توانید مشاهده کنید که بدنه طرح دار و شیکی که این محصول دارد سبب خواهد شد که به بهترین شکل ممکن دست به خرید و ثبت سفارش این محصول بزنید. توجه داشته باشید که باد حلقه شنا بادی کودک طرح حیوانات را زیاد از حد در نظر نگیرید چرا که می تواند سبب آسیب پذیری حلقه شنا بادی کودک طرح حیوانات شود . به همین دلیل، تولیدکنندگان لاستیک برای وسایل نقلیه بزرگ متحرک و معدنی رتبهبندی TKPH را بر اساس اندازه، ساختار، نوع آج و ترکیب لاستیکی به لاستیک خود اختصاص میدهند. مخترع بالن لاستیکی لاتکس طبیعی (رایجترین بالون) مایکل فارادی بود که در سال ۱۸۲۴، از طریق آزمایشها با هوا و گازهای مختلف چنین بالنی را تولید کرد. بازیکن هر باری که که کلکرا بلند کند و با ضربه دومی دور رود نمیسوزد اگر یک بار ضربه وارد کند و دنده به زمین بخورد میسوزد وعددش صفر میشود اگر طرف مقابل کلک را از هوا قپ کند بازی تبدیل میشود.

آخرین مطالب