شما از ما تشکر خواهید کرد - ده نکاتی درباره استخر پیش ساخته که باید بدانید

از مواردی که موجب انتخاب نکردن استخر های ساخته شده می شود هزینه های احداثی، اشغال کردن فضا و تغییرات در محلی

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

از مواردی که موجب انتخاب نکردن استخر های ساخته شده می شود هزینه های احداثی، اشغال کردن فضا و تغییرات در محلی که استخر تعبیه شده است. استخرهای پیش ساخته به علت کم حجم بودن، سریع نصب شدن و قیمت مناسبی که دارند در چند سال اخیر طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. یکی از بهترین روش های آن عایق کاری با فایبرگلاس، است که بصورت کامل نسبت به نفوذ و نشتی آب بند می شود. یکی از امکانات بسیار مهم این استخرها، دریچه تخلیه آب است. اما استخر پیش ساخته این مشکلات را تا حدی پاسخگو می باشد چرا که هزینه ساخت این طرح بسیار کمتر از انواع دیگر است و فضای کمتری را نیز اشغال می کند. این محصول معمولا دارای یک سری تجهیزات برای استفاده آسان و راحت بوده، که این موضوع باعث میشود تا مصرفکننده بتواند راحتتر از این نوع استخرها استفاده کند، در نتیجه میزان رضایتمندی مشتریان از این استخرها را بالاتر میبرند.

This w as generated with ​GSA Content  Generator DEMO.

نصب و راهاندازی سریع این محصول و حمل و نقل آسان از بهترین دلایل استفاده این نوع استخر است. عوامل متعددی مانند برند سازنده استخر پیش ساخته، جنس و کیفیت مواد اولیه مورد استفاده در ساخت بدنه استخر، طرح و ابعاد استخر، نحوه اجرا استخر به صورت روکار یا توکار و هزینه های نگهداری، هزینه های جابه جایی با تریلی و جرثقیل بر قیمت استخر آماده تاثیر می گذارد. قبلا چند بار به لایه ژله ای استخرهای فایبرگلاس اشاره کردیم، این لایه قطعاً یکی از برجسته ترین لایههای استخرهای فایبرگلاس است، اما این استخرها حداقل ۵ لایه دیگر در پشت خود دارد. استفاده کرد. البته که استخر مستطیلی طرفدار بیشتری دارد. 6- سیم برق چراغهای استخر از داخل لوله خرطومی مناسب و یا لوله به نزدیک چراغها کشیده شده و با استفاده از سرسیم مناسب به سیمهای چراغها متصل شوند و با استفاده از وارنیش به صورت کامل پوشیده شود. همچنین شامل یک فریم فلزی از نوع استیل هستند که از طریق زبانههایی که روی آن تعبیه شده است به محفظه استخر متصل میشوند تا یک قاب مربع یا دایرهای شکل را تشکیل دهند. 2. قبل از شروع به ساخت استخر محله را مورد بررسی قرار دهید چرا که در برخی مناطق همسایه ها اجازه ساخت نمی دهند. ​Content w as g enerated by G᠎SA C᠎ontent G᠎ener ator​ D em ov ersi on!

شاید برخی این تصور را داشته باشند که استخرهای بتنی می توانند بیشتر عمر کند اما این تصور اشتباه است. همان طور که شیمی دان ها می گویند آب دارای کلر نمک باعث خوردگی سطح بتن می شود؛ این به این معناست که هرچه سریعتر استخر بتنی خود را کنار بگذارید، چون استخرهای فایبرگلاس مقاوم در برابر خوردگی كلر نمك است. نصب این استخر ها در کمتر از 7 روز انجام می شود. استخر بتنی پیش ساخته یک استخر بتنی است که با استفاده از قالب در یک کارخانه تولیدی ساخته یا “ریخته گری” می شود. این موضوع باعث شده تا بتوان برای انجام کارهای بسیار مختلفی از این محصول استفاده کرد. محصول مشابه دیگر استخر بادی است که امکانات نزدیک به این استخر دارد و از مزیت رقابتی آن میتوان به قابلیت حمل راحت و سریع آن اشاره کرد. استخر پیش ساخته در جنس و ابعاد بسیار مختلفی ساخته میشود و این موضوع باعث شده تا بتوان از انواع مختلف آن استفادههای بسیار زیادی برده شود، زیرا معمولا این نوع از استخرها دارای امکانات بسیار ویژهای هستند، این موضوع باعث شده تا استفاده از این محصول در طی سالهای گذشته بسیار بیشتر از قبل شود.

در این مدل می توان از استخر پیش ساخته استاندارد در اشکال مختلف مانند مستطیل، دایره، مربع و… امروزه شرکت های بسیاری انواع استخر پیش ساخته استاندارد از جنس بتن، فلز، فایبر گلاس و… چرا که در این شرکت با بهره گیری از افراد متخصص و رعایت استاندارد های لازم محصولاتی را مطابق نیاز شما عزیزان طراحی و تولید می کنند. استخر پیش ساخته میتواند برای افرادی که میخواهند یک استخر کاملا مجهز و استاندارد را مورد استفاده قرار دهند، بسیار مناسب باشد. به راحتی استفاده کرد .سطح فایبرگلاس به دلیل داشتن خاصیت ضد خوردگی در برابر اسید و کلر مقاوم است , همین امر امکان استفاده از استخر های فایبرگلاس برای پرورش ماهی را به شما می دهد . کریستیانو رونالدو در جدیدترین پست اینستاگرامیاش عضلات ششتکه شکمش را به نمایش گذاشت. رونالدو که در طول دوران حرفهای خود اندام خیرهکنندهاش را حفظ کرده نشان میدهد که بازی در عربستان سعودی هم عزم او برای حفظ تناسب اندام را تغییر نداده است.

آخرین مطالب