10 مدل بهترین عینک شنا

عینک شنا سوئدی: عینکهای شنا سوئدی در بازار به عنوان جدیدترین مدل شناخته میشوند، اما محبوبیت بیشتری در بین شنا

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

عینک شنا سوئدی: عینکهای شنا سوئدی در بازار به عنوان جدیدترین مدل شناخته میشوند، اما محبوبیت بیشتری در بین شناگران نشان میدهند. ۳. عینک های سوئدی که بیشتر برای مسابقات سرعت طراحی شده اند و بسیار مقاوم هستند. او پس از پرواز با سفینه، خود را در سرزمین بسیار خطرناک تاریکی یافت که بخشی از دل تاریکی به حساب میآمد و ساکنین آن را موجودات شب و تاریکی تشکیل میدادند که جادوگری شیطان صفت با نام استاد تاریکی بر آنها فرمانروایی میکرد. هر نوع عینکی مشخصات خاص خود را دارد که برای یک هدف خاص مناسب است. رنگ لنزهای عینک شنا در دو نوع شفاف و رنگی تولید می شوند. با یک تمرین اروبیک ۳۰ دقیقهای یک یا چند روزه در هفته به شکلی پرتوان و نسبتاً شدید در استخر شنا، میتوان به آن برنامه تمرینی کاهش وزن توصیه شده مطلوب دست یافت. ولی عینکهای مخصوص شناگران زبده برای کاهش کشش با انطباق با ناحیه حفره چشم در حین شنا طراحی شدهاند. فاصله لنز این عینک ها تا چشم بسیار کم بوده که موجب کاهش مقاومت آب می شود ولی این فاصله کم چشم را زود خسته می کند. ​Art icle was cre᠎ated wi th G​SA Conte nt Generator D᠎em᠎oversion !

همانطور که میدانید کلر برای نظافت آب خوب است، اما در صورت استفاده بیش از حد از آن ممکن است به چشمها آسیب وارد کند و چشمهای ورزشکار پس از خروج از آب قرمز و حتی ملتهب شود. راحتی عینک اهمیت بالایی دارد، مخصوصا برای انتخاب عینک شنا بچه گانه واشرها و فریم سیلیکونی گزینه های بسیار مناسبتری نسبت به مدل های لاستیکی و لاتکس هستند، چون میزان انعطاف آنها بر روی صورت بیشتر است. این عینک ها بیشترین طرفدار را دارند که لایه سیلیکونی اطراف آن بر روی اطراف چشم مکندگی دارد تا بخوبی در جای مناسب صورت قرار گیرد. عینک های سطح ابتدایی، ساخته شده برای شناگران مبتدی در تمام سنین، مقرون به صرفه و راحت هستند و دارای ویژگی هایی مانند قطعات سیلیکونی نرم در اطراف فنجان های چشم می باشند. عینک شنای بچه گانه یک کیت ضروری برای کودکان است، زیرا از چشمان آنها در برابر گاز کلر و هر گونه باکتری بالقوه محافظت می کند. Article was c reat᠎ed  with GSA Con᠎tent Gen er at or DEMO.

این ویژگی ها به عینک کمک می کند تا با صورت کوچکتر شناگران جوان تناسب داشته باشد. همچنین زدن عینک شنا به شناگران کمک میکند تا از چشمهایشان در برابر مواد ضد عفونی کننده محافظت کنند. امکانات تفریحی و بازی کودکان در زمینی با کفپوش نرم آماده شده تا کمترین آسیب را داشته باشد. محصولات آنها به طور مداوم نوآوری شده و قابل اعتماد می باشند و هر کدام از این برندها عینک هایی با کاربردهای مختلف از سایز کودک تا بزرگسال را تولید می کنند. کسانی که دارای لنز تماسی چشمی هستند نیز جهت محافظت از لنز خود باید از عینک شنا استفاده نمایند و قبل از این کار هم حتما با چشمپزشک خود مشورت کنند، چون برخورد ذرهای آب با لنز میتواند خطرآفرین باشد. چه در حال یادگیری شنا باشید، چه برای یک مسابقه تمرین کنید یا یک ورزشکار سه گانه کلاس جهانی باشید، به یک عینک مناسب برای خود نیاز دارید. شنا از جمله ورزشهایی است که به داشتن امکانات چندان زیادی نیاز ندارد و به جز خرید اولیهمایو و لباس شنای مردانه و زنانه، کلاه و عینک شنا که تا مدتهای زیادی برای ورزشکار کارایی خواهد داشت، وسیله خاص دیگری نمیخواهد.

دانشمندان اعلام کردند شنای نوزادان نه تنها باعث افزایش تعادل آنها میگردد، بلکه هماهنگی جسمی آنها را نیز تنظیم میکند و به زبان دیگر میتوان گفت تمرینهای شنا نه تنها برای اندامهای بدن و حفظ تعادل کودکان مفید است، بلکه اثرات مثبت دیگری نظیر شرایط مناسب بدنی و اعتماد به نفس را نیز در پی خواهد داشت. همچنین راه بسیار خوبی برای تشویق آنها به فروبردن سر خود در زیر آب است که باعث افزایش اعتماد به نفس و توانایی بهتر شنای آنها می شود. نفس نفس زدن بیش از حد برای نگه داشتن نفس در زیر آب باعث میشود که دیاکسید کربن در خون کم شود و در نتیجه کم شدن متوالی هوشیاری به موجب بیهوشی میشود. لباس مخصوص شنا آقایان یک شلوار کوتاه و چسبیده به بدن است که باید وزن آن بسیار کم باشد و آب را در خود نگه ندارد. اگر با چشمان خون آلود یا جای حلقه های عینک در اطراف حدقه چشم خود از استخر بیرون می روید، وقت آن است که در مورد آن فکری اساسی بکنید! لنزهای شفاف نور طبیعی را از خود عبور می دهند و برای محیط های کم نور به عنوان عینک استخر و یا حتی در فصل زمستان بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن