چگونه عینک شنا من را به یک فروشنده بهتر تبدیل کرد

این مواد ضد بخار آنتی فوک نام دارد که از بخار گرفتگی لنز در هنگام شنا جلوگیری می کند. این خاصیت توسط بهره گیر

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

این مواد ضد بخار آنتی فوک نام دارد که از بخار گرفتگی لنز در هنگام شنا جلوگیری می کند. این خاصیت توسط بهره گیری از لایه هاي نازک از مواد نانو کربن که مانع از چسیبدن و تجمع قطرات آب به سطح درونی لنزها میگردد ایجاد میشود. گاز اشکآور یا عامل اشکآور ترکیبی شیمیایی است که با تحریک اعصاب قرنیه در چشمها باعث ریزش اشک، درد و حتی کوری موقت میشود. خنکی آب مزاحمت گرما و تعرق را در ورزش از شما دور میکند. همیشه این سؤال از طرف والدینی که علاقهمند هستند فرزندشان شنا یاد بگیرد عنوان میشود، که چه موقع باید آموزش شنا را شروع کرد. متعارف ترین باور نادرستی که میان مصرف کنندگان در این مورد رواج دارد و شاید به علت تبلیغات القا شده توسط فروشنده ها ایجاد شده باشد؛ دائمی بودن خاصیت ضد بخار در لنزهای به کار رفته در عینک های شنا می باشد. باید گفت که خاصیت ضد بخار نه تنها در تمامی عینک هاي شنا، بلکه در سایر محصولات نظیر شیشه هاي خودرو؛ یک ویژگی موقتی هست. شاید بزرگ ترین ضعف لنز هاي ساخته شده از پلی کربنات، ساخت تراشه هاي خطرناک در صورت شکستن آنها هست. این گروه از لنزها به علت تکنولوژی مخصوصی که برای ساخت آنها نیاز هست، تنها توسط برندهای بسیار محدودی مورد بهره گیری قرار میگیرند. Art icle was created  by GSA ᠎Co ntent Ge​nerator DEMO.

امروزه عینک های مختلفی برای شما شناگران و عزیزان علاقه مند به رشته های ورزش های آبی طراحی و تولید شده است که با توجه به متریال به کار رفته در ساخت آنان و همچنین سبک حرفه ای و یا معمولی آن ها، قیمت عینک شنا نیز تعیین می شود. خوشبختانه عینک های شنا کلا دارای سه شکل ظاهری می باشند؛ شکل اول آنان عینک های سوئدی است که برای شناگران حرفه ای و فعال در عرصه های ورزشی بسیار مناسب است. برای پیشگیری از این التهاب و داشتن دیدی مناسب در هنگام شنا کردن در استخر پیشنهاد می کنیم که از عینک مخصوص شنا استفاده کنید تا علاوه بر داشتن دید مناسب در آب از التهاب چشم ها نیز جلوگیری کرده و از شنا کردن لذت ببرید. ماده یا محلول خاصی برای تمیز کردن لنز عینک شنا وجود ندارد، بهتر است با دقت از آن استفاده کنید و روی لنزها دست نکشید. گرچه باید دقت داشت که این گروه در کیفیت هاي کاملا متفاوتی به مصرف کنندگان عرضه شده و تشخیص لنزهای مرغوب و نا مرغوب کمی چالش برانگیز می باشد.

از آنجایی که جنس لنز های عینک شنا تایین کننده ي اصلی ترین قابلیت آن یعنی فراهم آوردن برترین دید در زیر آب می باشد؛ دقت به این مورد هنگام خرید عینک شنا به شما در انتخاب برترین انتخاب کمک فراوانی میکند. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را درافت کنید. هر یک از این رنگ ها برای استفاده در یک شرایط نوری طراحی شده اند که شما بایستی با توجه به نور محیطی که در آن شنا خواهید کرد، یک کدام از آنان را خریداری نمایید. اولین نکته ای که در هنگام خرید عینک شنا باید به آن توجه داشته باشید، انتخاب یک نوع از آنان است. ناگفته نماند جنس لنز عینک های شنا بر روی قیمت آنان کاملا تاثیر گذار است. عینکتان را به قلابی در محیطی بادخور، اما به دور از نور مستقیم آفتاب، آویزان کنید تا کاملا خشک شود. Article h᠎as be en creat ed with GSA Content G en​er ator  DEMO!

قرار دادن عینک در معرض نور مستقیم خورشید، سبب خشکی سیلیکون و رنگ پریدگی لنز می شود. لنزهای شفاف نور طبیعی را از خود عبور می دهند و برای محیط های کم نور به عنوان عینک استخر و یا حتی در فصل زمستان بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. شنا یکی از مفرح ترین و در عین حال لذت بخش ترین ورزش ها محسوب می شود که فواید زیادی برای سلامتی دارد. شهرستان رشت ۱۸ کیلومتر نوار ساحلی در دریای خزر دارد. منبع عکس: گوگل مپ (عکاس: سید محمد حسین)تکیه روستای مقریکلا در بخشبند پی غربی شهرستان بابل قرار دارد و اثری از دوران زندیه و قاجاریه به حساب میآید. دومین مورد در خصوص انتخاب و خرید عینک شنا توجه به جنس لنز آن است که می توان از پلاستیک، شیشه و یا حتی پلی کربنات ساخته شده باشد. وی به کمک طناب، کمربند و قلاب، مبتدیان را در آب تعلیم میداد. به همین دلیل برای شناگران حرفه ای در سطح مسابقات مناسب می باشند. در این مدل عینک میتوان عدسی های آستیگمات را بر روی فریم عینک شنای محبوب خود انداخت و با تمام وجود از ورزش شنا استفاده کرد.

᠎This art ic le has been  do᠎ne  by G SA C on te nt G enerator D emov ersion᠎!

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن