کاناپه بادی تختخوابشو دو نفره با پمپ برقی

برند دیگر بست وی است که از کیفیت بالایی برخوردار می باشد، پس می توان با خیال راحت برند بست وی را هم خریداری ک

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

برند دیگر بست وی است که از کیفیت بالایی برخوردار می باشد، پس می توان با خیال راحت برند بست وی را هم خریداری کرد. شرکت بازرگانی تهران اینتکس تمامی محصولات بادی و پیش ساخته و تفریحی خود را بصورت مستقیم از کشور پهناور چین به ایران وارد نموده که تمامی این محصولات دارای استاندارد های بروز امریکایی و اروپایی میباشند, این محصولات تماماً ساخت شرکت های معتبر بادی سازی که تهران اینتکس نمایندگی فروش آنها را بر عهده دارد همچون شرکت اینتکس و بست وی امریکا و شرکت های تولید چادر مسافرتی قدرتمندی همچون پاویلو بست وی و سایر برند های معتبر میباشد در حال حاضر تهران اینتکس قدیمی ترین و کاملترین نماینده عرضه و فروش انواع این نوع محصولات در ایران می باشد. خود بدنه اصلی اصولا به صورت دو لایه ، سه لایه و چهار لایه ساخته شده و از روکش های طرح چرم ، شفاف ، جیر یا مخمل برای آنها استفاده می شود که در میان این روکش ها روکش مخمل یا جیر پر طرفدار ترین و بهترین نوع برای کاناپه بادی محسوب می شود زیرا که محلی نرم و راحت برای خواب ایجاد کرده و از تعریق بالا به خوبی جلوگیری می کند. برخی از آنها نیز سطحی مواج دارند که با پارچه سطح آن پوشیده شده است، این قسمت های مواج باعث عبور هوا از بین بدن شما و کاناپه می شود و از عرق کردن شما جلوگیری می کند. Post w​as creat ed wi th G​SA Con tent Gen erator Dem​oversion.

جهت باد کردن کاناپه بادی دو نفره نازل بزرگتر پمپ باد برقی را بداخل دریچه های باد فرو کرده و پمپ را روشن مینماییم، باید دقت شود تا سوپاپ برگشت هوای دریچه به عقب رفته و باد بداخل کاناپه بست وی راه پیدا نماید، این کار را برای هر سه قسمت انجام میدهیم چرا که بدنه این محصول از سه قسمت مختلف باد میشود، بعد از پُر شدن دریچه ها را با فشار دادن هر دو لبه محکم کرده و بداخل بدنه فرو میکنیم تا توسط جابجایی بیرون نیایند، اکنون کاناپه شما قابل استفاده است. همراه با کاناپه بادی چند کاره یک پمپ باد برقی نیز عرضه میگردد، شما با استفاده از همین پمپ برقی میتوانید محصول را باد بزنید و استفاده نمایید، جهت باد کردن این محصول نازل بزگتر پمپ باد برقی را بداخل دریچه های باد فرو کرده و پمپ را روشن نمایید، لازم به ذکر است نازل پمپ باد را تا جایی فشار دهید که سوپاپ عدم بازگشت هوا، که زائده پلاستیکی بوده و کاربرد آن جلوگیری از خروج هوای داخل کالا میباشد، کنار رفته تا باد به داخل کاناپه بادی بست وی اجازه ورود پیدا کند، وقتی قسمت مورد نظر به خوبی از باد پُر شد دریچه هوا را با دقت ببندید و کیپ کنید تا باد از داخل محصول خارج نگردد، از آنجایی که این کالا از قسمت ها مختلفی باد میگردد، به همین ترتیب تمامی قسمت های آن را باد بزنید، پس از آنکه تمامی قسمت ها به خوبی از باد پُر شده، کاناپه با ظرفیت دو نفره قابل استفاده میباشد. A rt icle w as g​en​er ated  with t​he ᠎help  of GSA Conte nt Gen᠎er at᠎or D em᠎over sion!

چنانچه نیاز به جمع آوری کاناپه بادی دارید کافیست دریچه های باد را بیرون کشیده، نازل پمپ باد برقی را از قسمت بالای آن قرار داده تا عمل مکش توسط پمپ انجام شود، نازل را وارد دریچه باد و سوپاپ عدم بازگشت هوا را به عقب برانید، سپس پمپ را روشن نمایید تا باد را از داخل محصول را تخلیه کند، اینکار را برای هر سه قسمت کاناگه تکرار کرده تا کاملاً تخلیه گردد، اکنون میتوانید آن را تا کرده و نگهداری نمایید. با این محصول بادی چند کاره می توانید در فضای کوچک مانند آپارتمان برای میهمانی و دورهمی ها کاناپه های خود را افزایش داده و به عنوان کاناپه برای نشستن و نیز تشک برای خواب استفاده نموده در آخر آن را تخلیه و جمع نمایید . با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت نمایید. کاناپه بادی سانکس داخل بسته بندی ارائه می شود که روی آن تصویر و رنگ این محصول مشخص است. به دلیل جلوگیری از کثیف شدن رویه آن، سطح جیر این محصول به سمت داخل تا شده است.

برای تبدیل کردن کاناپه بادی تختخوابشو دو نفره به کاناپه تنها کافیست قسمت زیر پای این محصول را که با یک تکه پی وی سی بقسمت نشینمنگاه متصل شده است تا کرده و زیر قسمت اول بگذارید، این محصول دارای سه دریچه بادی مجزا از نوع پستونکی بزرگ است که باعث ثبات بیشتر میشود و در صورت نیاز به ایجاد فضای بزرگ تر موقع خواب روی کاناپه احساس شود میتوان قسمت پشتی آن را از باد خالی کرد تا بزرگتر شود، دو دسته برای استفاده روی دو قسمت کناری این محصول تعبیه شده است که در واقع این دو عرض محصول را کم میکنند و اگر در حالت تختخوابشو نیاز به جای بیشتری شود میتوان قسمت دسته ها را زیر پا قرار داد. روی بسته بندی کاناپه بادی تختخوابشو یکنفره تصویری از حالت باز شده این محصول دیده می شود. ساخته شده از pvc دولایه با رویه مخمل ضد تعریق که خط هایی عمودی برای گردش هوا و پوشش دهی اعضای بدن روی سطح آن و نیز دو عدد جا لیوانی بر رو دسته مبل طراحی شده است .

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن