وقت را تلف نکن! نه واقعیت تا زمانی که به قلعه بادی خود برسید

وجود این شهربازی در پارک آزادگان، باعث شده تا خانوادهها بتوانند علاوه بر داشتن یک پیکنیک خوب، کودکان خود را ب

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

وجود این شهربازی در پارک آزادگان، باعث شده تا خانوادهها بتوانند علاوه بر داشتن یک پیکنیک خوب، کودکان خود را به این شهربازی ببرند و برای آنها هم روزی به یاد ماندنی را ثبت کنند. در این مطلب سعی کردیم لیستی از بهترین شهربازی های تهران را به شما ارائه دهیم تا اگر تصمیم گرفتید علاوه بر بازدید از جاهای دیدنی تهران زمانی را به تفریح در شهربازی ها اختصاص دهید، گزینه مناسب را با توجه به امکانات، بازیها و فاصلهاش از محل زندگیتان انتخاب کنید. چند رستوران بزرگ برای غذا خوردن پس از تفریح و بازی در این پارک مهیا شده تا گردشگران لحظات خوشی را در کنار خانواده و دوستان خود سپری نمایند. تا همه بتوانند یک سرسره بادی مناسب را برای کودکان خود خریداری کنند. به منظور افزایش ایمنی کودکان در حین استفاده، از دیوارهای بادی در کناره های سرسره بادی کودک استفاده می شود. منظور از شهربازی های سرپوشیده تهران آن دسته از فضاهایی هستند که معمولاً در بهترین پاساژهای تهران هم یافت میشوند و در محیط مسقف و بسته آنها، وسایل و زمین بازی تدارک دیدهاند. بلیط برای بیست بازدید یک ساعته: با خرید این بلیط هر فرد میتواند، حداکثر بیست بار هر بار به مدت یک ساعت از امکانات تفریحی و لوازم بازی موجود در قلعه بادی استفاده نماید.

از آنجایی که پوست کودکان نسبت به بزرگسالان حساستر است و بیماریهای پوستی بیشتری آنها را تهدید میکند، جنس بدنه در انتخاب بهترین قلعه بادی کودک موثر است. بر پایه نخستین پژوهشها و کاوشهای باستانشناسی که پیش از انقلاب توسط هیئت باستان شناختی کانادایی ادوارد کیل صورت گرفت در این منطقه و بر طبق گچ بریهای مکشوفه از بنای معروف به «گچ گمبد» زمان ساخت این مجموعه به دوره ساسانی نسبت داده شد. معتمدین Crewe شروع به بازسازی قلعه کردند که توسط معتمد دکتر جان شارپ کارگردانی شد. نرخ های درج شده در این لیست , شروع قیمت فروشندگان برای قلعه بادی کودک در بازار می باشد.آخرین بروز رسانی لیست قیمت قلعه بادی کودک در تاریخ جمعه, ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۲ ساعت: ۱۵:۲۴ انجام شده است. ابعاد قلعه بادی به طول ۳۷۰ سانتیمتر و عرض ۲۷۰ سانتیمتر با ارتفاع 240 سانتیمتر و وزن 22 کیلو گرم تولید شده و از کیفیت بالایی برخوردار است . این شهربازی از استانداردهای لازم برخوردار است و از حیث وسایل بازی، ایمنی و مراقبت از کودکان جایگاه خوبی دارد. اما شاید به خوبی با این محصولات بادی یعنی قلعه بادی کودک آشنایی نداشته باشید، هدف فروشگاه اورجینال لند نیز از ارائه این مطلب این است که مزایا و معایب قلعه بادی کودک را به شما عزیزان بگوید تا با شناخت ویژگیهای این محصولات و نیز کسب اطلاع از مزایا و معایب آنها بتوانید با خیال راحت اقدام به خرید قلعه بادی کودک خود کنید. Th is w as creat​ed wi᠎th GSA᠎ C on te nt Generato r DEMO᠎!

شهربازی کاربازیا یا شهربازی مشاغل برج میلاد، جایی است که در آن مشاغل مختلفی را شبیهسازی کردهاند تا کودکان بتوانند با کارهای مختلفی که در دنیای واقعی وجود دارد بیشتر آشنا شوند و در مقیاس کوچکتر آنها را تجربه کنند. منابع ذخیره آب که توسط تونل پلهداری به پایین راه مییابد، تا حدودی به آب انباری که در زندان سلیمان وجود دارد شبیه است و نشانه دیگری از قدمت قلعه تا دوره مانایی است. زندان قلعه یزدگرد یا قلعه یزدگرد مربوط به دوره اشکانیان است و در شهرستان دالاهو، بخش مرکز ی، دهستان بان زرده، ۷۰۰ متری جنوب روستای زرده واقع شده و این اثر در تاریخ ۲۷ اسفند ۱۳۸۶ با شمارهٔ ثبت ۲۲۴۶۰ بهعنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیدهاست. همه این تفاسیر آن را به یکی از بهترین جاهای تفریحی برای کودکان تبدیل کرده است. جنس سازهٔ قلعه از سنگ و گچ است و با توجه به این که قلعه خمیر به سبک قلعههای اروپایی ساخته شدهاست، هنوز و بعد از گذشت این همه سال میتوان شکوه قلعههای اروپایی را در آن دید.

این سرسرهها معمولاً از جنس پلاستیک یا پلی اتلین هستند، سرسرههای بادی را میتوان در ابعاد مختلف پیدا کرد، سازههای بادی معمولاً به خاطر محبوبیتشان بین کودکان میتوانند فضای بازی را جذاب کنند، البته محصولات بادی (سرسرههای بادی) در برابر ضربههای شدید و اجسام تیز آسیبپذیر هستند، پس حتماً باید تمهیداتی در این موضوع در نظر گرفته شود. تعداد بازیهای این شهربازی در تهران به چیزی حدود 50 بازی میرسد و همگی در مساحتی حدود 1500 مترمربع جای گرفتهاند. تعداد حدودا 17 دستگاه بازی برای این شهربازی در نظر گرفته شده، اما تعدادی از دستگاهها به دلیل ایمنی کم، غیرفعالاند و امکان استفاده از آنها وجود ندارد. فان تایم ارگ تجریش با مساحت 2000 مترمربعی خود حدود 115 بازی را درونش جای داده و اغلب آنها هم کامپیوتری هستند. وجود تبلیغات تلویزیونی پرتکرار، ارائه خدمات جدید و بازی های گوناگون، از موارد اثرگذاری بودند که در معرفی سرزمین عجایب به مخاطبان، عملکرد بسیار خوبی داشتند و باعث شدند که تقریباً اکثر ساکنین تهران، حداقل یکبار به این شهربازی سرپوشیده واقع در پاساژ تیراژه مراجعه کنند. در واقع سرسره بادی، تاب و سرسره، وسایل ورزشی پارکی و … از دیگر شهربازی های غرب تهران، شهربازی سرپوشیده تهران مال واقع در مجتمعی با همین نام است.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن