پیتر برانت: قیمت XRP به صفر خواهد رسید

پیتر برانت (Peter Brandt)، معامله گر شناخته شده، با 50 سال تجربه در معاملات، اخیراً در پلتفرم X، حباب خوش بینی

توسط مدیر سایت در 25 اردیبهشت 1403

پیتر برانت (Peter Brandt)، معامله گر شناخته شده، با 50 سال تجربه در معاملات، اخیراً در پلتفرم X، حباب خوش بینی پیرامون قیمت XRP، به ویژه در مورد عملکرد آن در برابر بیت کوین را شکست.

پیتر برانت: قیمت XRP به صفر خواهد رسید

پیتر برانت (Peter Brandt)، معامله گر شناخته شده، با 50 سال تجربه در معاملات، اخیراً در پلتفرم X، حباب خوش بینی پیرامون قیمت XRP، به ویژه در مورد عملکرد آن در برابر بیت کوین را شکست.

او پیش‌بینی می‌کند که مسیر قیمت XRP به طور بالقوه به سمت صفر می‌رود و یک مسیر قیمتی نزولی را در پیش دارد. ببرندت با به اشتراک گذاشتن نموداری، قیمت XRP را با بیت کوین مقایسه کرد که در آن قیمت ریپل 0.0000084 BTC را نشان می دهد که پایین ترین قیمت آن در چند وقت اخیر است.

او همچنین اشاره می‌کند که XRP در ۱۲۶ ماه گذشته تنها در شش ماه بالاتر از سطح فعلی خود بسته شده است، که نشان‌دهنده عملکرد ضعیف آن در یک دوره بسیار طولانی است. اظهارات برانت در زمانی بیان می‌شود که XRP در بازار تحت سلطه بیت کوین و سایر آلت‌کوین‌ها حرکت می‌کند.

در این رابطه بخوانید‌ : ارز دیجیتال اتم چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

منتقدان از XRP حمایت می کنند

با این حال، منتقدان از XRP حمایت کرده اند. یک کاربر در مورد پست پیتر اظهار نظر کرد و ادعا کرد که XRP در سال 2017 عملکرد بهتری از بازار داشته است، درست دو ماه پس از اینکه پیتر نمودار مشابهی در مورد XRP منتشر کرد و گفت XRP مسیر نزولی را نشان می داد. پیتر در ادامه پاسخ داد که XRP از نوامبر 2017 70 درصد از ارزش خود را از دست داده است و از آنها خواست که قیمت ها را بررسی کنند.

نسبت XRP/BTC در حال حاضر روی 0.00000803 قرار دارد که نسبت به سطح ژانویه (0.00001457) کاهش خیره کننده 81.44 درصدی داشته است. در مقابل، بیت کوین نسبت به دلار آمریکا تا به امروز 49.47 درصد افزایش یافته است، در حالی که XRP در همان بازه زمانی 18.74 درصد در برابر دلار کاهش یافته است. در حال حاضر XRP با قیمت 0.5071 دلار معامله می شود.

علیرغم افزایش XRP در گذشته، برانت نسبت به چشم انداز رشد آن کاملاً مشکوک است و تاکید کرده است که پیش بینی او از نزدیک شدن XRP به صفر در مقایسه با بیت کوین است و نه ارزش آن به دلار.

تخصص پیتر برانت در تحلیل الگوها و روندهای بازار است. تحلیل‌ها و پیش‌بینی‌های او در مورد تحرکات قابل توجه بازار در رمزارزهایی مانند بیت‌کوین باعث شده است تا معامله گران بسیاری او را رسانه‌های اجتماعی دنبال کنند.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

منبع : https://nipoto.com/mag/xrp-price-could-hit-zero-veteran-trader-peter-brandt-warns

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن