پژو 205 تقویت شده مشاوره - چه هک است؟

15 نوامبر 2015 … این کمپانی با تلاش و پشت کار توانست بعد از مدتی دو محصول داخلی یعنی سمند در سال ( 2002 ) و د

توسط مدیر سایت در 6 اردیبهشت 1402

15 نوامبر 2015 … این کمپانی با تلاش و پشت کار توانست بعد از مدتی دو محصول داخلی یعنی سمند در سال ( 2002 ) و دنا در سال ( 2015 ) را تحت عنوان خودروهای ملی به بازار عرضه کند. ایران خودرو نیز که در کنار سایپا دو خودروساز بزرگ کشور محسوب می شوند تولیدات خود را تا مقدار قابل توجهی کاهش داد و در مقطعی تحویل خودروهای مشتریان را تا یک الی دو سال به تعویق می انداخت. 206 در ایران با تیپ های 1 تا 6 روانه بازار شد و در حال حاضر تنها تیپ های 2 و 5 قابل خریداری هستند. همچنین چراغ های این خودرو نیز متفاوت است که در برهه ای شرکت ایران خودرو از این چراغها بروی 206 تیپ 5 استفاده میکرد و به 《چراغ صادراتی》 معروف است. از آپشنهاي ديگر و ضروري ميتوان از سيستم کنترل الکترونيکي پايداري يا ESP و کروز کنترل نام برد که وجود هر کدام در زمان نياز خودش بسيار کاربردي است. در پایان اگر بخواهیم یک جمعبندی کلی از این خودرو داشته باشیم، باید بگوییم که اگر قصد خرید یک خودروی مدرن کلاسیک را دارید و نمیخواهید هزینه نه چندان زیادی را بابت آن پرداخت کنید، پژو 205 گزینهای مناسب بوده که میتواند پاسخگوی نیازهای شما باشد.

کمپانی خودروسازی ایران خودرو یکی از بزرگ ترین شرکت های خودروساز داخلی محسوب می شود که در سال 1341 و توسط برادران خیامی تاسیس شد. ایران خودرو در گروه خانواده های سمند و دنا از پیشرانه معروف EF7 که با نام موتور ملی نیز شناخته می شود برای تامین نیروی حرکت خودروهایش استفاده کرده است. جوانان ايراني که از نعمت اين خودروي همه چيز تمام، محروم شدهاند خود دست بهکار شده و روي تيپهاي 2 و 5 موجود در ايران شروع به تيونينگ، تغييرات موتوري، ظاهري و آپشني کرده و سعي در ايجاد يک RC فول دارند که هر فرد با توجه به بودجهاش يک سري تغييرات را ميتواند ايجاد کند. این شرکت در نخست با نام ایران ناسیونال شناخته میشد که نخستین سری از تولیدات این کمپانی نیز گونه ای اتوبوس که با نام های ( ال پی ) عرضه می شدند بود. پژو 106 رالی نیاز به سر خوردن دارد ، سعی کنید تا حد ممکن ترمز بگیرد و موتور را همیشه روشن نگه دارد ، در حالی که 205 را می توان حتی با کثیف ترین حالت رانندگی کرد. ۰۳۷ در واقع محصول کلاس لوکس لانچیا بود که به خودروی رالی تبدیل راهنما میشد.

به این ترتیب S4 تبدیل به موشکی شد که غرش موتور آن، صدای دلنشین تعویض دندهها و گیربکسش و فریاد خشم آلود در هنگام معکوس کردن دنده بینندگان رالی و خودرو بازان را محصور، رانندگان را هیجان زده برای کسب تجربه رانندگی با آن میکرد. La پژو 205 گاتمن بدون شک سریعتر از 106 است ، اما سهولت غیرمنتظره ای که در آن سوار می شود. در قسمت نمای جانبی خودرو شاهد طراحی نسبتا ساده ای هستیم و فقط یک خط برجسته که از چرخ های جلو شروع و تا چراغ های عقب امتداد دارد باعث حجیم تر شدن بدنه خودرو و به نوعی زیباتر شدن بدنه می شود. در سال 1345 قراردادي با شرکت روتس انگلیس به منظور تولید پیکان، منعقد گردید که یک سال بعد در 24 اردیبهشت 1346 کارخانه خودروسازي به نام «ایران ناسیونال» با سرمایه حدود 400 میلیون ریال تاسیس وب سایت شخصی گردید. در این راستا، چندین کارخانه و شرکت تامینکننده در سراسر ایران تأسیس شد.

این صدا نسبت به 106 کامل تر و معتدل تر است ، اما شیرین تر نیز هست. در دهه ۱۳۶۰، این شرکت با توجه به بحرانهای اقتصادی ایران، تا نزدیکی تعطیلی کامل پیش رفت که با اعلام آمادگی پژو برای همکاری، ایران خودرو دچار تحولی بزرگ شد. در سال های گذشته تعدادی از دوست داران این خودرو با صرف هزینه و سلیقه زیاد، قطعات و آپشن های نمونه RC را از فرانسه وارد کرده و بر روی خودروی خود نصب کرده اند که در ادامه مطلب، یکی از همین 206های RC شده را معرفی میکنیم، خودرویی که همچون یک فلفل تند و تیز میتواند گردش خونتان را افزایش دهد. خودرویی که طراح آن " مایکل بو " ، قبل از عرضه آن فوت کرد . در قسمت میانی داشبورد مانيتور مالتی مديا تصويری لمسی مشاهده می شود که برای اولین بار در محصولات داخلی از ان استفاده شده است و امکاناتی نظیر، رهیاب ( GPS ) و بلوتوث را نیز در اختیار راننده قرار می دهد و در مواقع پارک به کمک سنسور ها و دوربین های پارک به راننده کمک می کند و خطوط راهنمایی نیز برای پارک دقیق تر برای راننده ترسیم می کند.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از اینجا ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن