راه دریافت (A ) شگفت انگیز عینک شنا در یک مالی

اگر در خارج از منزل شنا میکنید، مطمئن شوید که عینکهایی که میخواهید خریداری کنید دارای سطح محافظت در برابر اشع

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

اگر در خارج از منزل شنا میکنید، مطمئن شوید که عینکهایی که میخواهید خریداری کنید دارای سطح محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش هستند. آخرین مدل هم مربوط به عینکهایی با فریم سوئدی است. کهربایی : به خاطر داشتن میدان دید خوب در شرایط نوری، برای تمام محیط ها مناسب است، حتی در روز هم شناگر دچار دوبینی نشده و چشم ها اذیت نمی شوند. شفاف : برای محیط های با نور کم و نسبتا تاریک مثل: استخر خانگی یا دیگر مکان های شنا، مناسب است. مرتباً محیط استخر را تمیز نگاه دارید و آب آن را به دفعات کافی تعویض و تخلیه نمائید. عینک های شنا به دو دسته تفریحی (مخصوص شنا و آب تنی در استخر) و مسابقه ای (حرفه ای) می باشند. با توجه به تنوع بالای انواع عینک شنا و دسته بندی آنها در گروه های معمولی و یا حرفه ای بهتر است پیش از خرید این محصول با فروشندگان مجرب و کارآزموده مشورت کرده تا بتوانید بهترین مدل از عینک شنای حرفه ای اصل رنگی را خریده و برای سالها بدون هیچ مشکلی از آن استفاده کنید. مطمئنا قیمت عینک شنا حرفه ای با قیمت عینک شنا معمولی کاملا متفاوت است. بندهای سیلیکونی این عینک شنا اساساً تخریب ناپذیر هستند. This conte᠎nt has been written by GSA C᠎on tent Gener​ator D emov᠎ersion​!

بندهای عینک شنا از جنس لاستیک و سیلیکون هستند که از مقاومت بالایی در برابر کلر موجود در آب برخوردارند و نوع مرغوب بندها به آسانی پاره و یا در اثر تماس با کلر موجود در آب در مدت زمان طولانی دچار پوسیدگی می شوند. کلر موجود در آب استخرها موجب تحریک و قرمزی چشم می شود و استفاده از عینک شنا برای پیشگیری از آسیب به چشم ضروری است. کلر موجود در آب موجب تحریک چشم می شود و در دراز مدت برای سلامت چشم مشکل ساز است. هر بار پس از شنا در استخر دچار التهاب در چشم های تان (خون افتادگی در چشم) شده اید که ناشی از نفوذ آب و کلر موجود در آن است. منظور از عینک شنا هم وسیله ای کاربردی است که مانع از آسیب رسیدن به چشم ها در اثر آلودگی موجود در آب استخر می شود. برخی فیزیولوژیستها بر این باور هستند که شنا انتخاب کارآمدی برای کسانی است که با محدودیتهای فیزیکی و بدنی خاص مواجه هستند. علاوه بر این شنا در وضعیت درازکش، به بازگشت خون وریدی به سمت قلب کمک کرده و آن را آسان میسازد. برای پیشگیری از این التهاب و داشتن دیدی مناسب در هنگام شنا کردن در استخر پیشنهاد می کنیم که از عینک مخصوص شنا استفاده کنید تا علاوه بر داشتن دید مناسب در آب از التهاب چشم ها نیز جلوگیری کرده و از شنا کردن لذت ببرید.

این متخصص چشم اظهار کرد: قرمزی و التهاب چشم پس از خروج از استخر نشانه آسیب به چشم است و در استخر حتما باید از عینک شنا استفاده کرد. عینک شنا ضد بخار یکی از انواع عینک است که برای شناگران حرفهای بسیار کاربردی است. عینک شنا چشمان شما را از پرتوهای یو وی محافظت میکند و ضد غبار است و به شما دید فوق العاده ای که میدهد و کمک میکند در زیر آب تجربه ای عالی داشته باشید. لنزهای جیوه ای شنا مناسب جهت استفاده در استخر و دریاست که باید قابلیت محافظت از چشم ها را در برابر اشعه ماواری بنفش داشته باشد و به اصطلاح یو وی ۱۰۰ باشد. عینک شنا باعث می شود که شما به راحتی دیواره های استخر را ببینید و به آنها برخورد نکنید. هم چنین اگر بتوانید از اسپری های ضدبخار عینک شنا استفاده کنید، دید شما در استخر بسیار بهتر خواهد شد. اگر علاقه مند هستید به شنا و میخواهید برنده مسابقات شنا شوید و به راحتی تمرینات خود را در زیر آب انجام دهید. این وسیله به شما کمک میکند به راحتی بتوانید در زیر آب به اطراف خود نگاه کنید و در نتیجه به موفقیت شما در مسابقات شنا بسیار کمک میکند.

از ویژگی های این عینک ها می توان به فاصله اندکی که بین لنزها و چشم شناگر به وجود می آورد اشاره نمود و همین باعث می گردد که پایین ترین میزان مقاومت آب را تولید نماید. اما معایبی را نیز دارا می باشد و آن وارد شدن فشار بسیار به چشم به دلیل فاصله کم لنزها و چشم است. در طول سالهای ۱۹۶۰، تلاش هائی برای به رسمیت شناخته شدن ماهیگیری با نیزه به عنوان یک ورزش المپیک انجام پذیرفت ولی ناموفق بود. برای اینکه از آن محافظت کنید تا طول عمر مناسبی داشته باشد، آن را در موقعیت و شرایط خوب نگه داری کنید. اما در عوض فریمهای کلاسیک به شناگر امکان میدهند تا پل بینی را تنظیم کند. زیتازی بهترین مارک عینک شنا را بصورت مستقیم از تولیدکنندگان اصلی در دبی، ترکیه و اروپا تامین میکند و به همین دلیل قادر است تا این محصولات را به بهترین قیمت بازار عرضه کند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن