شش ایده‌ها برای استخر پیش ساخته موفقیت

یکی از مهمترین مزایای بسیار ویژه این استخرها آب بندی و مقاومت بدنه در مقابل خوردگی و ضربه است. ابتدا کشور آمر

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

یکی از مهمترین مزایای بسیار ویژه این استخرها آب بندی و مقاومت بدنه در مقابل خوردگی و ضربه است. ابتدا کشور آمریکا از فایبرگلاس در صنعت هواپیما سازی خود استفاده کرد و در آن زمان متوجه استقامت بالای این بدنه شد. به خصوص در مناطقی مثل شمال کشور که فشار منفی از قسمت بیرونی استخر بر روی بدنه باعث از بین رفتن آب بندی و ترک خوردن کل سیستم میشو. حساس ترین مرحله در ساخت این نوع استخر ها توجه به آرماتور بندی استخر و نقشه آرماتور بندی استخر می باشد . توجه شود در زیر استخر به هیچ وجه نباید خاک دستی و یا نخاله ریخته شود. نمی توان از نیمكت یا پله در آن استفاده كرد در صورت نیاز بسیار گران تمام می شود زیرا از پشم شیشه در ساخت آن استفاده می شود. البته به این موضوع توجه داشته باشید که مونتاژ انواع توکار این نوع استخر ها نیاز به تخصص کافی دارد تا در ادامه مشکلی برای استفاده پیش نیاید. علاوه بر این موضوع، حتما قبل از تهیه استخر به گارانتی و خدمات پس از فروش محصول توجه داشته باشید تا بتوانید گزینهای را خریداری کنید که خدمات پس از فروش مناسبی دارد.

هزینه نصب و خریداری استخر های فایبرگلاس می تواند بر اساس سایز و جنسی که دارد، کاملا متغیر باشد. برای مثال این که شما هر چند وقت یکبار استخر را ضد عفونی کنید و از چه موادی برای ضد عفونی بهره ببرید، جزو آن دسته از فاکتور هایی هستند که میتوانند به شما کمک کنند با خیال راحتتری از محصول خریداری شده استفاده کنید. كنترل نور تك رنگ با استفاده از سوییچ اختیاری و یا كنترل نور چند رنگ و یا تغییر نور به صورت خودكار در این طرح مشاهده می شود. به طور کلی همانطور که ذکر شد، تمامی استخرهای فایبرگلاس از چند لایه رزین و الیاف تشکیل میشوند. همانطور که اشاره کردیم استخر فایبرگلاس با وجود محدودیت هایی که شاید داشته باشند اما مزایای بسیار زیادی نسبت به استخر بتنی دارند. البته که تجهیزات زیادی در این زمینه وجود دارد که می تواند قابل قبول باشد. این استخر ها بسیار مستحکم هستند و در برابر شرایط جوی میتوانند تا حد بسیار زیادی مقاوم باشند. استخر پیش ساخته در حال حاضر به واسطه ویژگی های منحصر به فردش گزینه ای بسیار مقرون به صرفهتر و مناسبتر نسبت به استخر های سنتی است.

اما بیایید در ادامه به صورت دقیقتر بررسی کنیم که با استفاده از این استخر ها چه مزایایی شامل حال شما میشود. هنگام تهیه و استفاده از استخر پیش ساخته، به چه مواردی توجه داشته باشیم؟ پس بهتر است که حتما هنگام استفاده، از یک متخصص در این زمینه کمک بگیرید و از او بخواهید که در رابطه با نحوه استفاده از محصول شما اطلاعاتی را ارائه دهد. تکمیل پرکردن محلهای شیب معکوس و لبه ها با دوغاب سیمان در هنگام پر کردن با مخلوط، در محلهای مانند زیر پلهها و یا زیر لبهها که به صورت کنسول و دارای شیب معکوس میباشد، تعدادی شلنگ پلی اتیلنی 0.5 اینچ مطابق شکل زیر نصب گردد. عمل فوق باعث میشود محلهای پر نشده توسط دوغاب پر شده و از شکستگی در اثر خالی بودن سطح جلوگیری میکند. با توجه به اینکه پرکردن پشت استخر باعث به وجود آوردن فشار در پشت دیوارهها میشود، برای خنثی کردن این فشار و جلوگیری از برآمده شدن دیواره استخر، داخل استخر را متناسب با میزان خاکی که در هر مرحله در پشت دیواره ریخته میشود از آب پر نمایید.

این لایه دارای خصوصیات آنتی باکتریال و ضد جلبک است که از ایجاد هرگونه جلبک در استخر جلوگیری میکند. استخر پیش ساخته سوییم پلاس دارای لایههای داخلی ضدجلبک، ضدباکتری، ضد اشعه یو وی است. در مقایسه با ساخت استخر ها به روش سنتی، استفاده از انواع متفاوت استخر پیش ساخته میتواند در هزینه های شما صرفه جویی کند. قاب فلزی به کار رفته در این نوع از استخر های پیش ساخته وظیفه دارد تا قالب کلی استخر را شکل دهد. استخر های پیش ساخته همان طور که از نام آن ها پیداست، استخر هایی با قالب آماده میباشند. 4. ضخامت این نوع استخر در حدود 12 سانتی متر میباشد در صورتی که ضخامت استخر های بتنی، حدودا 20 سانتی متر میباشد. مورد نیاز میباشد. اما شما میتوانید با تهیه انواع متفاوت استخر پیش ساخته در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه یک استخر شگفت انگیز داشته باشید. این لایهها از دو لایه الیاف سوزنی به عنوان ظریف کاری و یک لایه الیاف حصیری برای مقاومت فایبرگلاس هستند. جنس این استخر از پایه کامپوزیت فایبر گلاس است که در آن سه لایه الیاف و ۴ لایه رزین یک لایه ژل کوت و یک لایه رزین سطح به کار بردهایم تا مقاومت آن را افزایش یابد و کیفیت رنگ آن در طول زمانهای مختلف از دست نرود. C᠎onte᠎nt was created ᠎by GSA Con᠎te nt Gen er​ator Demov ersion.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن