یادداشت های تفصیلی در مورد قایق بادی به ترتیب گام به گام

قبل از پیشرفت بیشتر، باید به ساختمان دوم در سمت چپ بروید. برای باد کردن باید دقت شود که حد باد بگونه ای باشد

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

قبل از پیشرفت بیشتر، باید به ساختمان دوم در سمت چپ بروید. برای باد کردن باید دقت شود که حد باد بگونه ای باشد که قایق بادی نسبتا انعطاف پذیر باشد و به بدنه فشار نیاید، برای بستن دریچه باید توجه داشت که دریچه تا حد معقولی سفت شود نه زیاد پیچانده شود و نه کم دقت کنید که این قایق ها دارای دو مدل دریچه میباشند که از این دو مدل دریچه در سایر مدل های اینتکس و برند های دیگر استفاده میشود یکی دریچه پیچ شونده و دیگری دریچه پستونک دار است. در نهایت، در سمت چپ میتوانید قفس فلزی دیگری را ببینید که بر روی یک چاه آویزان است؛ درست مانند آسیاب بادی قفس فصل یک که باید از افتادن گنج به درون چاه ممانعت میکردید. برای به دست آوردن یاقوت کبود به قفس شلیک کنید. به بالا نگاه کنید تا قفس فلزی را ببینید که از بالا آویزان شده است. وارد اتاق اصلی شوید و به گوشهای از درب بروید و یک کلید کوچک بردارید. برای ادامه، به راهروی درب پشت اتاق غذاخوری بروید و با کمد لباس را باز کنید تا به یک معما روبهرو شوید. به تخته چوبی که درب چاه را بالا نگه میدارد شلیک کنید، سپس وقتی که تخته چوبی در چاه را بست، میتوانید به قفس فلزی شلیک کنید و آویز مروارید را به دست آورید.

میتوان با آنها به روشی مشابه روستاییان برخورد کرد، زیرا شلیک به سر آنها آسیب بیشتری وارد میکند و گاهی اوقات نیز آنها را بیهوش و یا گیج میکند. آن را با استفاده از چاقو و یا تفنگهای خود بکشید، سپس آن را بردارید تا بعداً بتوانید بفروشید. جهت آشنایی بیشتر با تفریحات آبی کیش، عنوان ذیل را مشاهده نمایید. این تفریح کیش در دسته لوکس ترین تفریحات غیر آبی کیش قرار می گیرد. در سمت چپ جایی که قفس فلزی آویزان بود، میتوانید اولین مدال آبی این فصل را که کمی دورتر از داربستها آویزان است را ببینید. این اولین باری است که با دشمنان دارای کوکتل مولوتف روبهرو میشوید. طول آن ۱۶٫۶۱ متر بود که با پمپ بخار سه سیلندر مجهز شده و دارای دو حلقه شیلنگ بزرگ بود. مانند مواد دشمنانی که مواد منفجره پرتاب میکردند، میتوانید به کوکتل مولوتفها نیز در دست دشمنان شلیک کنید تا آن را منفجر کنید و به آنها آسیب برسانید، اگرچه که منفجر شدن کوکتل مولوتف، دشمنانی را که توسط آن آسیب دیدهاند را درجا نمیکشد؛ زیرا مدتی طول میکشد تا آتش اثر کند. در خارج از کلبه به درخت نگاه کنید و میتوانید قفس فلزی دیگری را ببینید. میبینید که سگی در یکی از تلههای خرس گرفتار شده است، میتوانید او را آزاد کنید.

اگر میخواهید از حمله مستقیم به او جلوگیری کنید، میتوانید از او فرار کنید و از پلهها بالا بروید. چند راه حل برای مقابله با او وجود دارد. شما میتوانید راه حل این معما را با خواندن کتابی در طبقه بالا قرار دارد بیابید. با نقشه روی دیوار تعامل کنید تا هدف ماموریت خود را به روزرسانی کنید، سپس با دریچه روی زمین را فشار دهید تا ادامه دهید. ممکن است یکی از آنها را در اتاق قبلی پیدا کرده باشید، اما مارهای افعی به طور تصادفی هنگام شکستن جعبهها یا بشکهها ظاهر میشوند، سپس میتوان به آنها حمله کرد و آنها را برای نگهداری در موجودی خود برداشت و بعد به عنوان اقلام شفابخش استفاده کرد. سافاری کیش اگرچه جزء تفریحات غیر آبی در جزیره کیش محسوب می شود، اما خود مجموعه ای بزرگ از تفریحات لذت بخش در جزیره کیش است که به همین دلیل، در سرچ تفریحات کیش دسته ای مجزا دارد. Da​ta was c re​ated by GSA C​ontent G᠎en᠎erator ᠎DEMO .

تنها تفاوت این تفریحات با یکدیگر، نوع تیوپ و ظرفیت استفاده از آن ها است. به جرات میتوان گفت که این ورزش از جمله هیجانانگیزترین تفریحات آبی میباشد که با انجام آن لحظههای متفاوت و لذتبخشی را تجربه خواهید کرد.لازم است بدانید قایق رفت یا رفتینگ یک قایق بادی بزرگ میباشد که شما میتوانید این تفریح را همراه با خانواده یا دوستان انجام دهید و نهایت لذت را ببرید. برخی از قایق ها مخصوص ورزش های آبی طراحی شده اند. برای بدست آوردن سنگ آبی مخملی، به سمت قفس شلیک کنید. به آن را شلیک کنید تا سنگ آبی مخملی را به دست آورید. از زیر تله خم شوید و عبور کنید تا روستایی به دنبال شما بیاید و در تله گیر کند و آسیب ببیند. در این حین، یک روستایی اره برقیدار از پلهها پایین میآید تا به شما حمله کند. حجم این کالا و وزن سبکی که دارد باعث شده که بسیاری از افراد به دنبال خرید انواع مبل های بادی باشند و نسبت به دیزاین و محیط خود مبل مورد نظر خود را خریداری کنند .

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن